Апологетика

Апологетика (4)

  Апологетика - захист віри. У цій рубриці розміщено статті, що обгрунтовують істинність Православної віри, розглядають лжевчення, спростовують сучасні єресі та єресі минулих років. Статті містять виключно дух православного християнства.

Четвер, 18 грудня 2014 01:34

Навіщо Церкві інтернет?

Автор

Мережа Інтернет все більше і більше притягує до себе людей, зокрема молодь. Окрім робочих сайтів створюються аморальні сторінки, які робляться спокусою для багатьох. Церква намагається створити певну моральність і культуру в інтернеті. Дя цього існує і наша сторінка в мережі інтернет. Нажаль, книжок і газет сьогодні читають вкрай мало людей (зокрема молодь), тому створення церковних сайтів є необхідним кроком Церкви.  При цьому, Церква всеодно застерігає свою паству від пагубного впливу цього "всесвітнього павутиння" . Слід згадати біблійну розповідь про гріхопадіння Адама і Єви, адже саме спокуса "знати все" стала причиною їх морального падіння і смерті...
Отже використання мережі інтернет є  вимушеним кроком Церкви.   

П'ятниця, 07 березня 2014 14:53

Що свідчать Свідки Єгови?

Автор

 Багато хто з вас уже зустрічався з ними на порогах своїх будинків, куди вони приходять, щоб розповідати своє "євангеліє". Організація, яку представляють ці люди, називається Товариством Вартової Башти. Вона приділяє особливу увагу передріканню подій останнього часу і вже не раз помилково провіщала дату кінця світу.

  Завдяки критичному розглядові цих «одкровень», численних забобонів, магічних елементів, ідолопоклонства робиш висновок, що Гарафіна Маковій, колишня атеїстка, за її ж словами, отримує різнорідну інформацію просто з пекла, від її так званого темного «бога». На цьому акцентує увагу у своїй книзі «Окультизм у християнстві» Мирослав Маріїн, де він дав певну богословську оцінку нехристиянському вченню вчительки з Буковини. Тій фантастиці, завуальованому окультизму, магії, поганству тощо.

 

Дар мов” - тобто раптова здатність говорити невідомою раніше мовою - подавався проповідникам віри в апостольський час для поширення Євангелія серед різних народів, але не був всезагальним. Люди, котрі отримали дар мов, говорили зрозумілою людям мовою - наприклад, грецькою чи латинською (Діяння 2: 7-12) … що сприяло швидкому поширенню віри серед різних народів. До середини другого сторіччя, коли християнство вже закріпилося в багатьох країнах, цей дар поступово припинився. 
П’ятдесятники стверджують, що істинність їх віри підтверджується даром говоріння на різних мовах і що вони, подібно до апостолів, володіють “даром мов”. Але їх “мови” незрозумілі людям. Треба врахувати, що і язичницька давнина у багатьох дохристиянських народів буяла всілякими віщунами, які молилися незрозумілими мовами. На цю тему можна знайти чимало свідчень в істориків і письменників, котрі жили до Різдва Христового.

Запитуйте у священика

Ви можете задавати питання священику та читати запитання інших відвідувачів сайту

Щоб перейти натисніть тут...

 

Для тих, хто готується до Шлюбу

Для переходу кликніть тут...

Зареєструватись