На сьогоднішній день, нерідко можна почути запитання: «Коли ж відбудеться Друге Пришестя Христове і кінець цього світу?». Історія знає немало випадків, коли люди у власних здогадках намагались назначити строки для цього. Особливо в наш час, коли набули розголоси навколо дослідження місячних календарів язичеських племен Майя, котрі жили в період 2000 р. до н.е., - 250 р., н.е.,і, котрі, на думку сучасних дослідників кінця світу, закінчуючись 2012 роком, якраз і пророкують про Судний день. До цього ж, активізувались на цьому грунті деякі представники протестантської течії «Адвентистів сьомого дня», і зокрема американський проповідник і колишній інженер, 89-річний Гарольд Кемпін, котрий своєрідну міжнародну рекламну кампанію апокаліптичних прогнозів, про що свідчили бігбордні прогнози Судного Дня в точності до часу визначеного дня в різних містах України. У Висновку про кінець світу він дійшов з допомогою математичних розрахунків. За його словами, протягом 70 років вивчення Біблії він розробив систему, яка використовує математику для інтерпретації зашифрованих у ній пророцтв. Раніше Кемпінг вважав, що світу прийде кінець ще 6 вересня 1994 р., але потім виявив, що зробив математичну помилку у своїх розрахунках.

Четвер, 18 грудня 2014 01:34

Навіщо Церкві інтернет?

Автор

Мережа Інтернет все більше і більше притягує до себе людей, зокрема молодь. Окрім робочих сайтів створюються аморальні сторінки, які робляться спокусою для багатьох. Церква намагається створити певну моральність і культуру в інтернеті. Дя цього існує і наша сторінка в мережі інтернет. Нажаль, книжок і газет сьогодні читають вкрай мало людей (зокрема молодь), тому створення церковних сайтів є необхідним кроком Церкви.  При цьому, Церква всеодно застерігає свою паству від пагубного впливу цього "всесвітнього павутиння" . Слід згадати біблійну розповідь про гріхопадіння Адама і Єви, адже саме спокуса "знати все" стала причиною їх морального падіння і смерті...
Отже використання мережі інтернет є  вимушеним кроком Церкви.   

Неділя, 06 квітня 2014 13:51

Преподобная мати Маріє, моли Бога за нас… Рекомендовані

 «Не здорові потребують лікаря, але хворі; Я прийшов покликати не праведних, а грішників до покаяння» (Мр. 2,17).

П’ята неділя великого посту присвячена преподобній Марії Єгипетській. Ця свята жила в кін. 4-го – поч. 5-го ст.. (522 р. – рік кончини святої). Її житіє особливо актуальне в часи Великого посту, адже повчає нас, що навіть з великої прірви гріха, завдяки справжньому покаянню і молитві, можна піднятися до ангельської висоти чистоти і святості. Покаяння – це одна з найголовніших умов нашого спасіння.

Преподобна в юному віці покинула батьків і вела в Олександрії надзвичайно розпусний спосіб життя. Навернення її відбулося в Єрусалимі, куди Марія випадково потрапила. Вона намагалась зайди в храм, але якась невидима сила її туди не впустила. Вона переосмислила все своє життя і, розкаявшись у своїх гріхах, таки потрапила у храм. Після цієї події, преподобна усамітнилась в йорданській пустелі, де подвизалась у пості й молитвах 47 років, приносячи Богові плоди покаяння за свої старі гріхи.  

Життя Марії описав ієромонах Зосима, який випадково зустрів її у пустелі. Він бачив, як вона молилась, піднявшись у повітрі на лікоть від землі. Також Зосима оповідає як преподобна ходила по воді. Розповідь Зосими передавалось в усній формі, а в 7 ст. Софроній Єрусалимський виклав її життя на папері.

 

До святої віруючий люд молиться про визволення від блудного гріха.

 

Напередодні, в середу, служиться повний «покаянний канон», який прийнято називати Маріїним стоянням.

 

Четвер, 20 березня 2014 21:03

Для тих, хто готується до Таїнства Шлюбу Рекомендовані

Бажаючи вінчатись у церкві, молоді пари починають розпитувати в храмі чи у знайомих що потрібно мати для Таїнства Шлюбу, як готуватись до нього тощо. Саме для цього ми подаємо інформацію про підготовку до Таїнства і не тільки з боку матеріального (що потрібно мати з собою в день вінчання), але й духовного: як потрібно відноситись і готуватись до Таїнства, яку підготовку необхідно пройти, аби достойно приступити до нього перед Богом і перед людьми.

Запитуйте у священика

Ви можете задавати питання священику та читати запитання інших відвідувачів сайту

Щоб перейти натисніть тут...

 

Для тих, хто готується до Шлюбу

Для переходу кликніть тут...

Зареєструватись