"Повернення загинувших"

Моляться про здоров'я, благополуччя та щасливе життя дітей, повернення в лоно ciм'ї заблуканих (тих хто попав у секти, вдався до наркоманії i т.д.)

Повернення загинулих (рос.- Взыскание погибших) Ім'я цієї кони належить до числа найбільш зворушливих імен ікон Пречистої Діви Марії, i виражаеє глибоку й вдячну думку людства про Богоматір, як про останній притулок, останню надію загублених людей.

"Загинулий", - яке страшне слово! Значить добро над людиною остаточно втратило свою силу, він ніколи не повернеться в число людей, що живуть здоровим повноцінним життям. Нікому не потрібний, зайвий тягар для себе, yciмa зневажений, живе без мети падаючито в одне багно, то в інше, жалюгідне посміховище "ворогів", загублений для землі, втрачений для неба... Саме  для таких безнадіних людей, спасительницею "загинулих" є Богоматір...Читать далееКоли люди вважають яку-небудь людину безповоротно загубленою, i він сам вважає, що все для нього скінчилося, Богоматір, що незримо стежить за ним, виступае його надійною опорою. Вона з теплом материнської любові, i незважаючи нінаякі житейські перешкоди і падіння віри, бореться за такого "загинулого" i дає йому нoві життеві сили, коли він лежить уже здаючись на поталу лукавому. Достовірних відомостей про ікону не збереглося. Відомо декілька ікон з цим ім'ям, які допомагають людям, які погибають. Відомі чудотворні образи з Харкова, с. Малижин де по молитвах до чудотворної ікони тричі люди визволялися від холери (1770р.), с. Красне, Чернігівської обл.та бато ін. сел і міст, в яких Божа Мати творила чудеса по молитвах перед цією іконою віруючого люду.

 

 Молитва

 

"Взыщи нас, погибающих. Пресвятая Дево, не по грехом бо нашим наказуеши нас, но по человеколюбию милуеши: избави нас от ада, болезни и нужды и спаси нас" (тропарь, гл. 4).

 

Запитуйте у священика

Ви можете задавати питання священику та читати запитання інших відвідувачів сайту

Щоб перейти натисніть тут...

 

Для тих, хто готується до Шлюбу

Для переходу кликніть тут...

Зареєструватись