«Всецариця» «Пантанасса»

Ікона прославилася чудесними зціленнями
хворих на рак. Моляться про зцілення
онкологічних захворювань.


Історичний опис
Чудотворна ікона XVII століття "Всецариця" перебуває біля східної колони собору Афонської Ватопедської обителі.
Згідно розповідей старців обителі, першим доказом того, що ікона має особливий дар, є наступна подія. Один парубок увійшов до собору і підійшов до ікони. Раптом лице Богородиці засяяло, і якась невидима сила кинула парубка на землю.
Тільки він отямився, як одразу відправився сповідатися святим отцям зі сльозами на очах, що він жив далеко від Бога й займався магією. Чудотворне втручання Богородиці переконало парубка змінити своє життя й стати благочестивим.
Ікона чудово зціляє онкологічні хвороби після молитви (Акафіста), який співають Богородиці - Пантанассі.
Саме ім'я ікони "Все-Цариця", "Все-Володарка" - говорить про особливу всеосяжну силу ікони. Вперше явивши свою чудотворну силу проти чаклунства - але ж чаклування, захоплення магією й іншими окультними "науками" поширилося по християнському світу подібно раковій пухлині, - Всецариця має благодать зціляти страшну хворобу сучасного людства.
В Ново-Олексіївському монастирі Москви знаходиться список чудотворних ікон з Афонського Ватопедського монастиря. В 1996 - 1997 роках у ньому зафіксовано випадки зцілення від раку.
В Одесі так само є чудотворна копія Чудесної ікони Всецариця! її часто привозять у різні храми й монастирі України, для поклоніння і Вона являє чудесні зцілення.
Молитва
О Всеблагая, досточудна Богородице, Пантанасса, Всецарице! Я недостойний увійти під покров Твій! Але як милостивого Бога любоблагоутробна Мати промов слово щоб зцілилася душа моя й зміцнилося немічне тіло моє. Бо Ти маєш державу непереможну і не має для тебе нічого неможливого, о Всецарице! Ти за мене вимоли, Ти за мене вблагай. Щоб прославляти преславне ім'я Твоє завжди, нині і на віки віків. Амінь.

 

 

 

Запитуйте у священика

Ви можете задавати питання священику та читати запитання інших відвідувачів сайту

Щоб перейти натисніть тут...

 

Для тих, хто готується до Шлюбу

Для переходу кликніть тут...

Зареєструватись